SIA „LIVAKA“ yra „BeSafe“, TFK ir „Voksi“ atstovas Latvijoje ir Lietuvoje.

„BeSafe“ yra skandinavų prekės ženklas. Įmonė gamina automobilines vaikų kėdutes bei jų aksesuarus ir užima stabilią bei įtikinamą saugiausių automobilinių vaikų kėdučių rinkos poziciją. „BeSafe“ komanda visada dirba viršydama privalomus saugos reikalavimus, nuolat pristato anksčiau nematytas naujoves ir siekia, kad gaminys būtų dar saugesnis, patogesnis vaikui ir lengviau naudojamas tėvams.

TFK yra vokiečių prekės ženklas. Įmonė daugiau nei 20 metų kuria vežimėlius aktyviems, sportiškiems ir reikliems tėvams, norintiems išeiti į gamtą ir kartu su kūdikiu. TFK komanda nuolat didina vežimėlių universalumo, ergonomikos ir pritaikymo sportinei veiklai reikalavimus. Vežimėlių techninės charakteristikos, kokybė, ilgaamžiškumas ir dizainas užtikrina malonų pasivaikščiojimą miške, prie jūros ir bekelėje bei miesto gatvėse ir prekybos centruose.

„VOKSI“ yra skandinavų prekės ženklas. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir dizaino tekstilės gaminius, skirtus mėgautis vaikystės malonumais tiek patalpose, tiek lauke. „Voksi“ – tai labai apgalvoti, funkcionalūs, tvarūs ir ekologiški gaminiai, kuriuos tobulindama „Voksi“ komanda niekada nesustoja ties tuo, ko jau pasiekė.